Adrola Dushi

A jane keto vajzat me te bukura te showbiz-it Shqiptar? (Foto)

Shqiperia njihet si nje vend “i bekuar”, jo vetem per pamjen e bukur te natyres qe te ofron relievi, por edhe per vajza qe njihen per hijeshine e tyre. Jo pak here ata jane bere pjese e kopertinave te revistave te famshme boterore.

Edhe pse jemi nje vend i vogel duhet theksuar se ne boten e “showbiz-it” kemi shume vajza qe kane arritur suksese te medha. Shume prej jush ndoshta keni shtruar pyetjen se kush jane vajzat me te bukura?

Jemi perpjekur t’ju japim nje pergjigje duke renditur 15 prej tyre qe shquhen per pamjen e tyre fizike nga te tjera dhe jane pjese e perditshme e mediave me fotot qe postojne ne rrjetet sociale