Je se cfare thote Gianni De Biazi per shortin

Lidhur me artikullin:

Gianni de Biasi nuk e ka komentuar hedhjen e shortit per Kupen e Botes.

Perzgjedhesi i Shqiperise, Gianni de Biasi nuk e ka komentuar shortin e kualifikimeve per Kupen e Botes ‘Rusia 2018’.

De Biasi vetem ka treguar kundershtaret e Shqiperise se tij.

“Shorti per Kupen e Botes Rusia 2018: Shqiperia ime ne grup me Spanjen, Italine, Izraelin, Maqedonine dhe Lihtenshtajnin”, shkruan De Biasi ne Facebook.

Kujtojme se ky do te jete nje grup shume i veshtire per Shqiperine, e cila duhet te tejkaloje se paku njeren prej dy ish kampioneve te botes, Spanjen ose Italine, per te shpresuar ne kualifikim.

Burimi: Gazeta Express