Jo vetem Balotelli, edhe Jack Wilshere kapet duke pire cigare

Jack Wilshere eshte kapur duke pire cigare gjate pushimeve te tij te cilat po i kalon ne Las Vegas. Lojtari i Arsenal shihet ne nje pishine bashke me disa shoke nder te cilet ishte dhe portjeri i Manchester Cityt Joe Hart. Wilshere ishte kapur duke pire cigare dhe nente muaj me pare ashtu sic raporton e perditshmja Britanike “Daily Mail”

Kjo ngjarje ka ndodhur vetem disa dite pasi Gjermania ngriti kupen e Botes ne Brazil dhe mediat si dhe tifozet britanik ua hedhin fajin edhe ketyre sjelljeve per ate eliminim te turpshem ne Boteror.

cigare_jack1.jpg