Jo vetem Sadna! Edhe nje personazh tjeter vdes ne serialin Bidaai

Vdekja e Sadna i tronditi jo pak te gjithe ndjekesit e Serialit “Bidai”. Megjithate ata duhet te behen edhe me te forte, pasi ne serite e ardhshme pritet nje tjeter vdekje ne familjen Raxhvanxhin.

Djali i vogel i kesaj familjeje Ranviri, i cili eshte vellai i Alekut dhe burri i Ragnit pritet te vdese. Nderkohe qe Aleku nuk e perballon dot vdekjen e Sadnes dhe do te rikthehet edhe njehere ne gjendjen e meparshme.

bidai2