Jona: “Kam pare ne enderr sikur fitova Big Brother-in”

Banoret fillojne te zgjohen nje edhe nga nje e te shperndahen ne ambiente te ndryshme te shtepise.

Jona e Valeri vazhdojne te qendrojne ende ne kuzhine e nderkohe, fillojne te bisedojne me njeri-tjetrit per sa i perket qendrimit ne Big Brother dhe festes qe do te organizohet per ta ne fund. Jona thote se mezi pret te shikoje se si do te jete festa me te gjithe banoret.
Me pas ajo tregon se ka pare nje enderr gjate nates se mbremshme, sikur ka qene ajo fituesja e ketij Big Brotheri. “Por ben vaki qe ne endrra dalin te kundertat”, i thote Valeri duke qeshur e te dy e kalojne biseden ne shaka e te qeshura, teksa me vone bejne plane se çfare do te bejne kur te dalin nga shtepia e Big Brother.

Pas pak me ta bashkohen Visari e Matilda dhe Jona i tregon per mengjesin e kendshem te pergatitur nga Valeri.

(Top Channel)