Juliana: “Kaq i ftohte je me femrat?”, Arditi: “Do te tregoj te kunderten"

Arditi dhe Juliana rrine shtrine prane njeri-tjetrit, tek krevati i Arditit. Juliana here pas here ngacmon Arditin, duke e pickuar, madje edhe e provokon ne menyra te ndryshme. Arditi i kerkon mos ta ngacmoje, por Juliana qesh dhe vazhdon me te sajat.

“Keshtu i ftohte je me femrat ti?”, pyet Juliana Arditin, ndersa ai pergjigjet: “Une jam shume i nxehte, me shume seç mendon ti”. Ai shton se nuk eshte momenti qe t’ia tregoje nje gje te tille, duke nenkuptuar se kete jave eshte ne nominim dhe nuk do te bej asgje, qe mund te keqinterpretohet, si lojera qe ai t’i shpetoje nominimit.

Arditi i rrefen Julianen se ashtu si ajo, edhe ai ka deshiren qe ta puthe, por e sqaron se po pret momentin e duhur. Juliana i thote se e ka pritur momentin e duhur, ndersa ai i thote se nuk ka ardhur ende. Arditi i thote Julianen se po e shikon nese duron te prese reagime nga ai apo jo. Kurse Juliana e pyet nese po e provokon, duke shtuar se ajo pret shume, pasi nuk ia ndjen per te. Pergjigja e saj shkakton te qeshura tek Arditi.
Me pas Juliana e puth ne faqe dhe iken ne kuzhine, sepse Arditi deshiron te rrije dhe pak shtrire.

Ndersa ne tualet, Jona komenton me Fatjonin dhe Matilden, se ka pare Arditin dhe Julianen te shtrire ne nje krevat. “Te bejne çfare te duan, se nuk me intereson”, thote ajo. Kurse Fatjoni dhe Matilda komentojne afrimitetin e tyre, duke thene se edhe gjate dites i kane pare disa here duke u perqafuar.

(Top Channel)