Juventus luan shansin e fundit. Dortmund per te dale nga kriza

Lidhur me artikullin:

Luhen sot ndeshjet e raundit te 4-rt te fazes se grupeve ne Champions League. Juventus luan shansin e fundit. Vetem 1 fitore e ndihmon skuadren kampione te Italise qe te kete shpresa per nje kualifikim te metejshem. Real Madrid – Liverpool eshte nje sfide spektakolare. Borussia Dortmund kerkon te dale nga kriza qe e ka mberthyer ne Bundeslige. Sot kunder Galatasaray te besuarit e Jurgen Klopp do te kerkojne fitoren me cdo kusht.

Lottosport ofron koeficientet me te larte ne treg. Per ndeshjen Arsenal – Anderlecht, fitorja e skuadres vendase kuotohet me koeficientin 1.40 ndersa triumfi i skuadres se Besnik Hasi kuotohet me 7.50.

Basti i keshillueshem per kete takim do te ishte basti me golat e shenuar. 4+ me koeficient 2.30

Arsenal   vs   Anderlecht                                                               
1.40 4.20 7.50

Nje tjeter ndeshje interesante eshte dhe perballja Basel – Ludogorets.

Lottosport per fitoren e Basel jep koeficientin 1.90 ndersa per triumfin e Ludogorets koeficientin 3.90

Basti i keshillueshem per kete takim eshte fitorja e Basel qe ne pjese te pare, pra 1/1 me koeficient 3.10

 

Basel   vs   Ludogorets                                                   
 1.90       3.30       3.90

Champions League – Raundi 4

Zenit Leverkusen
Benfica Monaco
Arsenal Anderlecht
Dortmund Galatasaray
Juventus Olympiacos
Malmo Atletico Madrid
Real Madrid Liverpool
Basel Ludogorets

 

Ndeshjet kuotohen ne Lottosport.com.al ku mund te regjistroheni dhe te luani nga kompjuteri apo celulari juaj ne cdo moment te dites. Regjistrohu TANI dhe njihu me rregullat e lojes.


Video: