1

Keto rroba banjo jane trendi i kesaj vere (Foto)

Rrobet e plazhit trupore kthehen te jene trendi  kete vere. Ja disa nga modelet qe kete vit jane stil ne plazh, ose ne nje party buze pishine. Perfekte per ne plazh, te parezistueshme per nje pool party, kete stine jane rrobe banjot me trup te cilat do ju bejne te dukeni bukur dhe ne mode. Harrojeni bikinin zbuloni disa nga modelet qe duhet te vishni.