Kjo eshte e dashura e Granit Xhakes ( Foto)

Neper rrjetet sociale po qarkullojne disa fotografi ku shihet nje femer, qe besohet se eshte e dashura e Granit Xhakes.
Ne takimin ndermjet Zvicres dhe Estonise, Granit Xhaka shkoi per ta pershendetur nje tifoze te veçante.

Ajo besohet qe eshte femra e Xhakes, duke marre parasysh dhe faktin qe ishte ulur afer babait te lojtarit, Ragip Xhakes.

Burimi: Lajmi.net