1

Kjo femer konsiderohet si mbreteresha e Instagram (Foto)

Ka ne Instagram shtate milione ndjekes fale fotografive shperthyese. Eshte nje modele, por suksesi i saj jane fotot nudo. Pozon ne plazhe te mahnitshme, duke treguar forma te persosura.

Me duar mban te pazbuluar gjoksin dhe jep spektakel. Fizikun e ka per pasarele mode, por eshte edhe shume sensuale dhe lozonjare. Alexis Ren eshte konsideruar se fundmi si mbreteresha e re e internetit