Kjo video eshte per te qeshur dhe per te qare. Kujdes me twerking

Nje aspirante per t’u bere si nje kengetare apo belerine e famshme rrezikoi shume pasi ra nga nje makine ne levizje, ndersa po bente ca levizje twerking

Twerking eshte nje levizje, qe u be popullore fale yllit Miley Cyrus.

Ende nuk dihet nese vajza ka pesuar ndonje lendim, por ne faqen Vine thuhet se ajo eshte mire.

.

 

 


Video: