18

Lamtumira e Schweinsteiger nga Bayern Munchen (Fotogaleri)

Dje në Allianz Arena është zhvilluar ndeshja e lamtumirës së Bastian Schweinsteiger nga Bayern Munchen. Është zhvilluar një një ndeshje miqësore ndërmjet Bayern Munchen dhe skuadrës aktuale të Schweinsteiger Chikago Fire.

 

 

Përballja ka përfunduar 4 – 0 në favor të bavarezëve, madje golin e fundit e ka shënuar vetë Schweinsteiger.

Në këtë fotogaleri ju sjellim disa nga momentet më të bukura të kësaj ndeshjeje lamtumire