Lamtumire eres se kembeve

TIRANE-I keni parasysh ato problemet shqetesuese kur sapo hiqni kepucet ju vjen era e kembeve. Shpesh here sado qe ti lani gjendrat e djerses prodhojne nje arome shume te bezdisshme.

Çdo gje fillon nga tipi i lekures qe ne kemi. Ne do t’ju keshillojme qe sa here te keni keshtu problemesh te merrni nje legen dhe ta mbushni me 3 litra uje te vaket, te cilit duhet ti shtoni rreth 200 gr uthull molle, leng limoni.

I fusni kembet ne kete uje per 20 minuta. Kete metode eshte mire ta perdorni tre here ne jave.
Vetem ne kete menyre do te hapen poret e lekures dhe nuk do te djersitni.
Do i thoni lamtumire eres se keqe qe ju shqeteson.