L’Equipe zbulon formacionet e Shqiperise dhe Rumanise (Foto)

Revista franceze L’Equipe ka zbuluar formacionet e skuadrave qe do te zbresin sot ne fushe ne perballjen vendimtare ndermjet Shqiperise dhe Rumanise.

Ndryshime te medha ne formacionin e Gianni De Biasi. Nje formacion sulmues.

formacionet