Luis Suarez: E refuzova Realin per kete arsye

Lidhur me artikullin:

Luis Suarez e ka treguar arsyen se pse e kishte refuzuar Real Madridin. Sulmuesi uruguajan ka thene se vetem emrin Barcelona ka bere qe ai mos te degjoi oferten e Realit duke kerkuar me ngulm kalimin te Barcelona.
“Sinqerisht nuk mund te besoja se po me kerkonte Barcelona. Vetem ta mendoja se do te luaja te Barcelona per mua ishte nje enderr. Agjenti me informonte se Reali po bente presion per mua, por Barcelona eshte Barcelona dhe nuk mund ti thuash jo. Ketu jam shume i lumtur, ndoshta me i lumturi ne bote. E shijoj çdo moment, te luash me Messin eshte nje mundesi qe shume pak kuj i jipet” ka thene Luis Suarez.

Burimi: Indeksonline