Luka Modric ne Serie A ?

Lidhur me artikullin:

Milan ka nje enderr te madhe, transferimin e mesfushorit te Real Madridit, Luka Modric.
Trajneri i ri i Milanit, Sinisa Mihajlovic ka nje deshire te madhe.
Ai eshte i interesuar per transferimin e mesfushorit te Real Madridit, Luka Modric.
“Rossoneret” kerkojne nje mesfushor kreativ. Dhe, Modric konsiderohet si nje prej me te mireve ne rolin e tij.
Por, Real Madrid veshtire se do te lejoje largimin e tij, shkruajne mediat italiane.

Burimi:Lajmi.net