Man United 150 milion euro per kete futbollist

Lidhur me artikullin:

Manchester United ka ofruar 65 milione funte dhe portierin David de Gea per transferimin e yllit te Real Madridit, Gareth Bale.
“Red Devils” kane ofruar 65 milione funte dhe portierin David de Gea per blerjen e reprezentuesit uellsian, raporton tabloidi britanik “Daily Star”.
Menaxheri i Manchester Unitedit, Louis van Gaal eshte ne kerkim te nje perforcimi te madh para mbylljes se afatit kalimtar te veres.
Dhe, nese jo Bale, me oferte 65 milione + David de Gea, atehere Van Gaal po pergatit 150 milione euro per yllin e Bayernit Arjen Robben sipas gazetes holandeze “De Telegraff”.
Lojtari luan me Bayern Munichun, dhe Van Gaal pritet te shfrytezoje edhe marredheniet e mira me te qe ka ne Kombetaren e Holandes .

Burimi: Indeksonline