1

Me keto 8 modele fustanesh ne ngjyre te bardhe, jeni me trendy se kurre (Foto)

Fustani i bardhe mund te jete mjaft i dukshem dhe i thjeshte, por edhe elegant dhe pompoz.

Kur vishni fustan te tille mund te dilni edhe ne piknik, edhe ne raste solemne.

Ngjyres se bardhe perfekt i pershtatet çdo stil, prandaj fustani i bardhe njesoj mund te duket edhe nese eshte model minimal, arkitektonik apo se paku boho, romantik me dantella.

Eshte e sigurt qe fustani i vogel i bardhe eshte investim i mire.

Ne ju ofrojme disa opsione se si yjet e njohura i kane stilizuar dhe ne cilat raste i kane veshur fustanet e veta te bardha