.

Miley Cyrus me provokuese se kurre (Foto)

Para 2 vitesh ne VMA 2013, Miley Cyrus prezantoi kengen e saj Wrecking Ball dhe performanca e saj u konsiderua si provohuese dhe skandaloze. Kete vit ne VMA 2015 Miley Cyrus ishte prezantuesja e ceremonise se dhenies se cmimeve dhe serish ishte ne qender te shume kritikave per veshjen e saj gjate mbremjes gala.

“Veshje shume provokuese dhe skandaloze” e kane konsideruar shume kritike por tashme te gjithe e dine se Miley eshte nje showgirl qe kerkon te thyeje cdo tabu.

Ja veshjet e saj gjate mbremjes gala te VMA 2015