Miley ‘kapet’ duke pire hashash

Lidhur me artikullin:

Miley Cyrus çdo dite e me shume po zhgenjen, ku pas performancave provokative, klipeve te zhveshura, ajo nuk le pas edhe drogen. Paparacet e kane kapur kengetaren teksa fshihej ndaj te tjereve dhe tymoste.
2mileymiley
Pas fotove nudo te publikuara ne mediat roze, ajo shokon me te tjera pamje nga turi i saj ne Australi. Cyrus eshte fotografuar duke pire kanabis. Shume shpesh ajo eshte kritikuar ndjeshem per shfaqjet e saj te tepruara.
3mileymiley