1

Miliarderia ruse qe po ‘cmend’ policine me bemat e saj (Foto)

Emri i saj eshte Mara Bagdasaryan dhe eshte vajza e nje miliarderi rus. 23-vjeçarja, e cila eshte mjaft aktive ne rrjetet sociale, ka terbuar policet ruse.

Ajo thyen çdo dite rregullat e qarkullimit me makinat e saj luksoze, por askush nuk mund ta ndale. Se fundmi ajo ka publikuar nje video ku shihet te ece me 170 km/h me Benzin e saj 100 mije eurosh.

“Kur e ke me nxitim”, shkruan ajo siper videos se publikuar ne Instagram.

Natyrisht qe policet e ndalojne, por kur shohin se kush eshte, e kane te pamundur te bejne diçka, ndaj dhe avazi vazhdon.