Modelja me seksi ne bote (Foto)

Ajo eshte nje nga modelet e reja te shfaqura se fundmi dhe qe po korr shume sukses.

Behet fjale per Gigi Hadid, e cila tashme konsiderohet si nje nder modelet me seksi ne bote.
19-vjeçarja ka bere nje set fotosh ne Australi, ku shfaq gjithe format e saj seksi.