Mourinho: Kjo eshte deshira ime e madhe e kesaj vere

Lidhur me artikullin:

Jose Mourinho ka shpalosur deshiren e tij per tregun e transferimeve.
Trajneri i skuadres kampione te Premierliges, le te kuptohet se skuadra e tij, nuk do te beje ndonje goditje te madhe, por kerkon qe t’i mbaje keta lojtare, qe i ka ne skuader.
“eshte e natyrshme, dy apo tre lojtare mund te vijne, por deshira ime e madhe, eshte qe kete vere ta mbaj kete grup lojtaresh”, deklaroi Mourinho.
“Vitin e kaluar, ne patem per te shitur, dhe ate e beme”.
“Une nuk mund te gjeje sulmues me te mire se Costa, mesfushor me te mire se Matic, dhe mbrojtes me te mire se Ivanovic”, perfundoi Jose Mourinho.

Burimi: Indeksonline