Ndryshimi drastik i Taylor Swift (Foto)

Lidhur me artikullin:

Kengetarja Taylor Swift vetem 2 jave pas ndarjes nga Calvin Harris ka deklaruar se eshte ne nje marrdhenie me aktorin britanik Tom Hiddleston, i njohur per publikun si Loki te filmat Thor dhe Avengers.

Por ajo qe ben pershtypje te kengetarja Taylor Swift eshte se ka bere nje ndryshim drastik te gjoksit te saj. Tashme 25 vjecarja ka nje gjoks me te madh. Duket sikur ka bere nje nderhyrje per rritjen e permasave edhe pse Taylor nuk e konfirmon nje gje te tille.

tay tay1