Neymar me te dashur te re. Avion privat per Soraya

Neymar ka nje te dashur te re. 27 vjecarja Soraya Vucelic nga Serbia eshte e dashura e re e yllit brazilian i cili duket se nuk mund te qendroje asnje moment vetem. Soraya ne Serbi eshte shume e njohur pasi ka marre pjese ne Big Brother dhe aty arrit nje fame shume te madhe. Neymar dhe Soraya jane njohur gjate kesaj vere ne Ibiza. Braziliani duket qe nuk rri dot pas Soaraya pasi shpesh here ka derguar avion privat ne Serbi per te sjelle ne Barcelone 27 vjecaren. Edhe pse vete Neymar e mohon lidhjen me 27 vjecaren serbe, mediat ne Spanje dhe Serbi raportojne se ata jane bashke.


Video: