1

Nga JoJo Babie te Kim Kardashian. Nga Bebe Rexha te Rita Ora. Keto jane femrat me te pasmet me te bukura (Foto)

Modelja JoJo Babie eshte kaq seksi. Ajo ka 5.2 milione ndjekes ne Instagram dhe kuptohet lehte pse.

Ajo ka treguar format e saj ne disa foto te nxehta.

Nderkohe, ne fotogalerine e Daily Star gjeni femrat me te pasmet me seksi ne industrine e showbiz.

Jane femra si Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Beyonce, Coco, Amber Rose dhe shume te tjera.

Mes tyre edhe shqiptaret Rita Ora dhe Bebe Rexha.