18 Jack Wilshire

Nga Mustafi dhe Rabiot, nga Icardi te Morata. Yjet që do të mungojnë në Rusi 2018

Kampionati Botëror nis pas pak orësh dhe e gjithë vëmendja e globit do të jetë në Rusi ku për 31 ditë do të luhen 64 ndeshje. Janë 32 skuadra me 736 futbollistë të cilët do të luftojnë për trofeun më prestigjioz të futbollit.

Për tu njohur me koeficientët më të lartë në treg dhe për të Luajtur Online Kliko Ketu lottosport.com.al

Por do të jenë të shumtë edhe yjet që do të mungojnë në këtë Botëror. Mauro Icardi, Alvaro Morata, Alexandre Lacazette dhe shumë të tjerë.

Kemi përzgjedhur 23 futbollistë të spikatur në klubet e tyre por që nuk bënin pjesë në planet e trajnerëve të përfaqësueseve. 23 futbollistë që mund të formojnë një përfaqësuese.