Nice dhe Balotelli funksionon. Sulmuesi ka rilindur ne France

Lidhur me artikullin:

Nice vazhdon marshimin ne kampionatin francez me pokerin e dyte radhazi. Kryesuesit e Ligue 1 kane mundur bindshem Nantes me rezultatin 4:1 duke thelluar diferencen me Monaco dhe PSG ne 6+. Nje nga lojtaret qe shenoi ishte edhe Mario Balotelli. Ky ishte goli i tij i shtate ne po aq ndeshje me Nice.

Sulmuesi italian shenoi golin e dyte te ndeshjes pasi golin e avantazhit e shenoi Cyprien. Me pas ishin miqte qe kerkuan te rifuteshin ne loje me ane te Sala, por dy golat e shpejte qe pasuan te shenuar nga Plea dhe Cyprien vulosen gjithçka. endrra e Nice, me ne krye Balotelli vazhdon.