15

Njihuni me Rapunzel qe nuk i pret floket qe nga viti 2003 (Foto)

Dashik Gubanova Freckle, nga Rusia eshte shnderruar ne nje yll te internetit, pikerisht fale flokeve te saj te pazakonte, te cilat i kane dhene edhe nofken Rapunzel i jetes reale.

Nene e nje femije, qe nga viti 2003 ajo ka reshtur se preri floket dhe i informon vazhdimisht fansat permes rrjeteve sociale, numri i te cileve ne Instagram ka shkuar ne 120 mije.

Ky ishte nje vendim qe ajo e mori me qellim qe floket e saj te rriteshin aq shume sa te preknin token, dhe pas prerjes ajo mendon t’i dhuroje per personat e semure me tumor.