Nora me trup te tonifikuar ne plazh

Kengetarja Nora Istrefi ka postuar ne rrjetet sociale disa foto ku tregon trupin e saj elegant dhe te tonifikuar.
Ajo shkruan se po kalon disa dite pushimi ne bregdetin shqiptar, ne plazhin e Dhermiut.

nora