1

Pas 17 vitesh realizon shtepine e endrrave (Foto)

Biznesmenit John Blazevich i jane dashur 17 vite per te perfunduar kete banese superluksoze.
Shtepia e stilit ‘mansion’ gjendet ne Kaliforni dhe tani kushton 53 milione dollare.

Ajo eshte dizenjuar nga Rafael Manzano Marcos, qe dikur ka qene kurator i Mbretit te Spanjes dhe ka restauruar pallatet e tij.

Shtepia eshte nje miksim mes antikitetit dhe modernes, por qellimi eshte qe antikja te dominoje.