Pas 9 vitesh bashkejetese, Pitt dhe Jolie martohen

Me ne fund, Brad Pitt dhe Angelina Jolie martohen.

Cifti hollivudian lidhi kurore fundjaven e shkuar ne France, nje zedhenes i ciftit konfirmoi.

Te shtunen, cifti mberriti ne Nice dhe mendohet se ceremonia u mbajt ne Chateau Miraval.

Jolie dhe Pitt u takuan per here te pare ne xhirimet e filmit Mr. dhe Mrs. Smith ne vitin 2005. Keshtu cifti martohet pas 9 vitesh bashkejetese. Ato kane 6 femije.