Perqafimi emocionues i Messit me Ibran ne Camp Nou (Video)

Lidhur me artikullin:

Ibrahimovici eshte kthyer ne Camp Nou, te Barcelona.
Shorti per çerekfinale te Liges se Kampioneve, ka vene perballe Barcelonen dhe PSG, dhe ne keto momente, po luhet ndeshja e kthimit.
Ibra qe per 1 sezon ka qene pjese e Barcelones, i ka dhene nje perqafim emociones Lionel Messit, para fillimit te ndeshjes.

Burimi: Indeksonline


Video: