Pique kercenon Bayernin

Lidhur me artikullin:

Qendermbrojtesi i Barcelones, Gerard Pique i ka bere me dije Bayern Munichut se Barcelona nuk i frikesohet aspak.
Gerard Pique, qendermbrojtesi i Barcelones, i ka bere me dije Bayern Munichut se nuk i frikesohet aspak qe te perballet ne gjysmefinale te Liges se Kmapioneve.
Ekipi i Luis Enriques eliminoi Paris Saint-Germain, derisa Bayerni i Pep Guardiolas shkaterroi Porton.
“Une nuk mendoj se ne kemi nevoje per t’iu shmangur Bayernit ne gjysmefinale. Ne kete faze çdo gje do te jete e veshtire pa marre parasysh kundershtarin”, ka deklaruar Pique.
“Kur ju jeni ne gjysme-finale te Liges se Kampioneve ju duhet te jete me te vertete i mire dhe te kesh pak fat. Urime per Pep, Bayern me siguri ka luajtur nje loje te mire, ku tregon edhe rezultati 6:1”, tha ai.

Burimi: Indeksonline