Publikohet Booty e J LO dhe Iggy Azalea (video)

Pas disa inserteve te shkurta filmike dhe fotove te nxehta, me ne fund vjen edhe videoja e plote dhe tejet provokuese e Jennifer Lopez dhe Iggy Azzlea-s, me titullin simpatik “Booty”. Video eshte publikuar dje ne youtube ne kanalin Vevo dhe deri me tani ka arritur 1.380.930 klikime.