1 Casa de Campo in La Romana, Republika Domenikane

Pushimet e enderruara ne Karaibe

Revista ‘Conde Nast Traveler’ ka pyetur lexuesit e saj se kush jane resortet me te mira ne Karaibe. Dhe lexuesit e kesaj reviste, bazuar ne eksperiencat e tyre kane vendosur.