Reagon Armand Duka pas shortit per Rusi 2018

Lidhur me artikullin:

Presidenti i Federates Shqiptare te Futbollit, Armando Duka sheh anen pozitive te shortit te veshtire te kombetares kuqezi. Duka shprehet se, tashme nuk ka me ekipe te dobeta duke kerkuar qe Shqiperia te mos ndihet inferiore perballe Italise dhe Spanjes.
“Nuk ka skuadra te dobeta, kemi ne grup skuadra te medha, kjo eshte akoma me bukur. Behesh i madh kur mund te medhenjte, shpresoj ta bejme kete”, deklaroi Duka.
Prania e Italise dhe Spanjes ne grup jo vetem qe e ben Grupin G ku ben pjese Shqiperia si nje nder me interesantet per t’u ndjekur, por kjo do te thote edhe me shume te ardhura nga te drejtat televizive.

Burimi: Indeksonline