Rihanna: “Nuk me pelqejne aspak vithet e mia”

Lidhur me artikullin:

Rihanna thote se nuk eshte e kenaqur me madhesine e vitheve te saj. Bukuroshja 26-vjeçare njihet per ekspozimin e formave trupore ne kostume joshese, por e pranon se shpesh ka pakenaqesi me trupin e saj sikurse çdo femer tjeter, e posaçerisht do te deshironte te kishte vithe me te medha. “E adhuroj trupin tim. Eshte nje gje te cilen e ben çdo femer. Ne ecim para pasqyres dhe e shikojme prapanicen tone the themi: ‘A do te behet me e madhe sot? Uff, ende eshte e rrafshet’”, ka deklaruar ajo.
Nderkohe, ylli i shume hiteve e ka pranuar se ishte xheloze me pamjen e bukur te Beyonce-t sidomos me trupin e jashtezakonshem, mirepo, ajo prape deshiron te jete e kenaqur me trupin qe ka. “Dua te jem vitale. Dua te jem e forte. Shpresoj se gjinjte e mi do te qendrojne te ngritur. Asgje tjeter nuk ka rendesi”, ka shtuar ajo. Zeshkania atraktive gjithashtu e ka pranuar se eshte mesuar te pranoje format e saj trupore ashtu si jane, pasi askush nuk mund te jete e lumtur me vetveten. “Duhet te jesh e rehatshme me faktin se ai eshte trupi juaj. Thjeshte duhet ta pranosh trupin tend ashtu siç eshte. Mund te mos e duash ne teresi, por thjeshte duhet te ndjehesh rehat me te”, ka deklaruar ne fund ajo.
2rihannarihanna


Video: