1

Rikthehet Lindsay Lohan. Me seksi se kurre (Foto)

Rikthehet Lindsay Lohan. Aktorja 29 vjecare rikthehet ne faqet e para te revistave pas nje periudhe me shume se 3 vjecare. Lindsay ka munguar per shkak te problemeve me drogen dhe me ligjin ne Amerike. Edhe karriera e saj ka pesuar renie gjate ketyre 3 viteve. Por tani ajo eshte rikthyer me seksi se kurre. Lindsay ka pozuar per revisten ‘Notofu Magazine’ dhe duket se eshte me ne forme se kurre.