1

Rita Ora ‘guxon’ ne Paris. Pa te brendshme gjate spektaklit te Versace (Foto)

Rita Ora nuk ka frike te tregoje me teper nga trupi i saj, mirepo edhe ajo nganjehere e tepron.

Kengetarja shqiptare dukej mjaft provokuese gjate arritjes ne spektaklin e Versace ne Javen e modes ne Paris gjate te dieles.

25-vjeçarja kishte rrezikuar mjaft per te pesuar ndonje ‘incident’ me veshjen e saj, duke qene se nen rrobat e pakta nuk kishte as te brendshme.
Ajo kishte veshur nje fustan shume te shkurter, portokalli qe ia zbulonte pjeset e trupit ne vende te caktuara.

Rita ia doli te terhiqte vemendjen e deshiruar me kete dukje dhe njeheresh shpetoi pa kurrfare incidenti