5

Rita Ora pozon per Vanity Fair. Kengetarja si gjithmone shfaqet seksi (Foto)

Perveç kengeve dhe videoklipeve Rita Oren jemi mesuar ta shohim kengetaren edhe ne kopertinat e revistave me prestigjioze te huaja, e po ashtu edhe me fotosesione ku eshte shfaqur e zhveshur.

Edhe ne setin e fundit te fotografive qe ka postuar ajo ne llogarine e saj ne Instagram ka ardhur me nje pamje mjaft ne forme dhe hot.