Rita Ora uron me flamurin e Kosoves

Lidhur me artikullin:

Nje nga artistet me te njohura ne mbare boten, shqiptarja Rita Ora ka uruar 7-vjetorin e Pavarsise se Kosoves duke postuar edhe nje foto ku ka ne qafe flamurin e Kosoves, e vendin te saj.
Ndersa kengetarja e famshme ka shkruar edhe keshtu ne gjuhen angleze:

“ Happy 7th Anniversary of the Independence of Kosovo “ dhe ne fund ka shtuar dhe nje zemer.

Burimi:Gazeta Express