Sekreti i suksesit te boksieres: Shume seks para ndeshjeve!

Njera nga femrat me te suksesshme ne bote ne sportet luftarake, amerikanja Ronda Rousey ka treguar sekretin e suksesit te saj. Rousey ka thene se para çdo ndeshje ajo ben shume seks.

“Para cdo ndeshje une bej shume seks. Ky akt me motivon aq shume dhe me ben te fuqishem. Sigurisht se nuk bej seks me çdokend, por perkujdesem per partnerin para meçeve.Te gjitha femrat qe duan sukses ne sport, iu sygjeroi kete gje”ka thene Rousey

Burimi:Indeksionline