1

Selena Gomez dhe problemet me garderoben e saj (Foto)

Kengetarja dhe aktorja Selena Gomez shpesh here ka pasur probleme me garderoben e saj. Veshjet qe ajo ka perzgjedhur per nje mbremje gala apo per nje koncert, shpesh here kane treguar me shume se cduhet.

Nje fustan i care, nje minufund i shkurter apo nje bluze transparente.

Kemi perzgjedhur 10 raste ku veshja e Selena Gomez ka deshtuar.