1

Selena Gomez nga nje adoleshente ne nje ikone mode (Foto)

72 ore, aq shume rroba. Selena Gomez eshte shfaqur me 9 veshje te ndryshme gjate qendrimit ne Javen e Modes ne Paris.

Tashme ajo eshte nje ikone mode, pasi çdo gje qe zgjedh komentohet nga mediat.

Pasi mberriti nga Los Angeles me veshje sportive, kengetarja u nderrua menjehere ne hotel ku dhe me pas eshte fotografuar e veshur teper seksi duke “thyer” rregullat e modes.

Shikoni galerine per te pare paraqitjet e saj.