Shperthen Aferdita, klip i nxehte, me kenge te bukur (Video)

 

Kengetarja dhe modelja seksi, Aferdita Dreshaj, ka publikuar videoklipin e ri, te kenges “Mos rri Larg”.
Aferdita nuk shfaqet shume e zhveshur, por ka preferuar skena mjaft ekzotike dhe hot per te treguar tematiken ne kengen “Mos rri Larg”.

Kjo kenge eshte punuar ne tekst dhe muzike nga kompania Elephant dhe top producenti Nertil Morina (Nurteel) ne bashkepunim me Bleron, teksa videoklipi eshte realizuar nga Max Production.

Eshte ky projekti i pare serioz i Aferdtes pas videoklipit “Superstar” te publikuar veren e kaluar.