1

Shperthen vila ne Sanremo. Plagoset aktori Gabriel Garko (Foto)

Gabriel Garko ndodhet ne spital pas nje shperthimi qe shkaktoi pjeserisht te nje vile ne Sanremo te Italise, ku aktori po jeton ne kete periudhe per t’u pergatitur per pjesemarrje ne Festivalin e famshem te qytetit.

Nje grua e moshuar vdiq nen rrenoja.

Aktori pesoi disa djegie dhe ishte ne gjendje shoku. Shperthimi ndodhi ne Villa della Rosa ne lagjen rezidenciale te Solaros.

Shperthimi ndodhin sot ne mengjes ne oren 9.