Skedina e dites, 19 Dhjetor – Lottosport Mobile

Futboll – Parashikimi i dites – 19 Dhjetor

Skedina e dites eshte e pergatitur nga specialistet dhe profesionistet e stafit te Livebast.com, portali i pare dhe i vetem shqiptar per parashikimet sportive.

 

Futboll – Ndeshjet per sot dhe Koeficentet Skedina e Dites

Sporti Vendasit Miqte Zgjedhja Koeficent
Futboll Mainz vs Bayern M. 4+ 2.30
Futboll Milwall vs Bolton 1 2.20
Futboll Celta vs Almeria 1/1 2.20
Futboll Erciyesspor vs Fenerbahce 2 1.70
Koeficenti final 18.9244

Per te gjithe ju qe doni te luani nga kompjuteri juaj apo telefoni celular, Lottosport ofron mundesine e hapjes se llogarive personale.
Per tu njohur me porcedurat klikoni ketu ose ne faqen zyrtare te Lottosport

Tashme eshte e lehte te luash ONLINE ne faqen www.lottosport.com.al, kudo nga nje kompjuter apo telefon celular, mjafton te regjistroheni falas dhe te njiheni me oferten me serioze te basteve Online ne Shqiperi. http://livebast.infoalbania.org/bookmaker

Rimbush Llogarine Personale Lottosport

Lottosport ofron disa menyra depozitimi te parave ne llogarine tuaj, gje qe ju jep mundesine te argetoheni por edhe te fitoni me ane te shumllojshmerise se lojrave qe ofron.

Bilete Kredit Lottosport

Lottosport u ofron mundesine te gjithe lojtareve te saj te rimbushin llogarite e tyre personale online jo vetem nepermjet depozitave ne banke, por edhe me Bileta krediti Lottosport , te cilat mund ti bleni ne nje nga sallonet e kompanise ne te gjithe Shqiperine.

Momentalisht sallat e Autorizuara per shitjen e Biletave te Kreditit jane ne qytetet: Tirane – Vlore – Vore – Sarande – Shkoder – Pogradec – Laprake – Korce – Fier – Elbasan – Durres. Per tu njohur me adresat e sakta te salloneve

Bileta Krediti Lottosport

Bileta Kreditit Lottosport eshte menyra me e thjeshte dhe e shpejte per Mbushjen e Llogarise Personale ne Lottosport.
o Menyra e shpejte e rimbushjes
o Mbi 30 sallone te autorizuara ne cdo qytet te Shqiperise
o Shuma minimale eshte 1.500 leke / 15 euro /15 dollare

Si te rimbushim llogarine me Bileten e Kreditit Lottosport?

Pas kryerjes se Regjistrimit ne faqen www.lottosport.com.al shkoni ne nje nga sallonet e Autorizuara per shitjen e Bileteve te Kreditit.
Lottosport ka mbi 30 sallone te autorizuara te shtrira ne cdo qytet te vendit. Listen e plote dhe adresat e sakta mund ti gjeni me poshte
Bli tek Operatori i Sallonit te Autorizuar karten me vleren e deshiruar. ( Shuma minimale eshte 1.500 leke / 15 euro /15 dollare )
Merrni nga Operatori bileten e printuar me kodin 16 shifror. Kujdes! Bileten e Kreditit Lottosport duhet ta blini vetem ne Monedhen e perdorur ne momentin e Regjistrimit!
Lidhuni me llogarine tuaj personale ne Lottosport
Klikoni zerin Depozito Bileten
Vendosni me saktesi kodin e printuar tek skontrino
Klikoni butoni Dergo
Shuma do ju kreditohet menjehere ne llogarine tuaj personale ne Lottosport

Ku mund ti gje Biletat e Kreditit?

Lottosport ofron nje shtrirje te gjere te Salloneve te Autorizuara per shitjen e Biletave te Kreditit.

Tirane – Sallone te Autorizuara
Salla Futbollisti Rruga Durresit Pallati 226, Nr.1
Salla H.Tahsim 2 Rruga Vellezerit Huta
Salla Dinamo Rruga Komuna e Parisit, prane Stadiumit Dinamo Tirane
Salla Blloku Ruga Nikolla Lena, ish Blloku
Salla Barrikada Rruga Barrikadave Nr. 104
Salla Piazza Rruga Kongresi Permetit – Mbrapa Lokal Piazza
Salla Siri Kodra Rruga Siri Kodra Pall 4
Salla 9 kateshet Rruga Barikada, Nr 8, Pallati 9 katesh
Salla M. Gjollesha Rruga Muhamet Gjollesha Pallati 59, Shk.2, Ap.6/7
Salla Kombinat Rruga Llambi Bonata Pallati 3-kat, Kombinat
Salla Citypark Autostrada Tirane-Durres, Fshati Gjokaj, Citypark
Salla Parku Rruga Kongresi I Lushnjes Pallati 2, Shk.3/1
Salla Nevada Rruga Njazi Meka Allias
Salla Sh. Kuqe Rruga Qemal Stafa, Nr.178, Hyrja 1
Salla Piazza 2 Rruga Dede Gjon Luli. Pallati Nr.1
Salla ATSH Rruga Fadil Rada Nr.78, mbrapa ATSH-se
Salla Laprake 2 Rruga Lord Bajron Prane Karburant Alpet Laprake

Vore – Sallone te Autorizuara
Sallon Vora Bashkia Vore, Tirane

Durres – Sallone te Autorizuara
Salla Durres 1 Lagja Nr. 6, Rruga Deshmoret
Salla Durres 2 Lagja Nr.11, Rruga Vaso Pasha

Elbasan – Sallone te Autorizuara
Salla Elbasan Lagja Qemal Stafa, Rruga 11 Nentori Pallati Gledis

Pogradec – Sallone te Autorizuara
Salla Pogradec 1 Lagja 1, Rruga Reshit Collaku
Salla Pogradec 2 Lagja 2, Shetitore Fan Noli

Korce – Sallone te Autorizuara
Salla Korca 2 Rruga Gjergj Kastrioti prane hotel Kocibelli
Salla Korca 4 Rruga Dhimiter Denasi
Salla Korca 3 Lagja 4, Shetitore Fan Noli

Fier – Sallone te Autorizuara
Salla Fier 2 Lagja Apollonia, Rruga ”Brigada 11 Sulmuese”, Pallati i ri, Kati 1, Kryqezimi Zogu Zi
Salla Fier 3 Rruga Kongresi I Permetit, bulevardi kryesor

Vlore – Sallone te Autorizuara
Salla Vlora 3 Lagja “Pavaresia”, Rr.”Vlore-Skele”, prane kalit te Trojes

Sarande – Sallone te Autorizuara
Salla Sarande Rruga Vangjel Pandi Prane Agjensise se Autobuzave

Shkoder – Sallone te Autorizuara
Salla Shkoder 1 Rruga 13 Dhjetori Lagja Vasil Shanto

Depozita ne llogarine Bankare

Depozite ne llogarine bankare Lottosport. Pasi te regjistroheni mund te derdhni ne llogarine bankare ne valuten e kerkuar te cilen do ta gjeni ne zonen tuaj te perdoruesit nen zerin Depozita.

Te dhenat e llogarise Lottosport ne Raiffeisen Bank:
Nr. Llogarie ALL 0001002859 / EUR 0011002859 / USD 0021002859
Mund te depozitoni shumen ne nje nga deget e Raiffeisen Bank ne Tirane ose rrethe pa qene nevoja te jeni titullar i nje llogarie. Pasi te keni kryer veprimin komunikojini Sherbimit te Klientit Lottosport me nje nga menyrat e meposhtme

Dergoni ne [email protected] nje email me mandatin e skanuar

Dergoni nje SMS ne 00 355 68 4030006 Emer Mbiemer, Shuma e depozituar dhe emri i perdoruesit Lottosport

Mund te beni transferim bankar nga llogaria juaj ne llogarine Lottosport ne Raiffeisen. Pasi te keni kryer veprimin komunikojini Sherbimit te Klientit Lottosport me nje nga menyrat e meposhtme

Dergoni ne [email protected] nje email me mandatin e skanuar

Dergoni nje SMS ne 00 355 68 4030006 Emer Mbiemer, Shuma e depozituar dhe emri i perdoruesit Lottosport

Mund te transferoni nepermjet E-Banking ne llogarine bankare Lottosport ne Raiffeisen. Pasi te keni kryer veprimin komunikojini Sherbimit te Klientit Lottosport me nje nga menyrat e meposhtme

Dergoni ne [email protected] nje email printscreen te tranzaksionit

Dergoni nje SMS ne 00 355 68 4030006 Emer Mbiemer, Shuma e depozituar dhe emri i perdoruesit Lottosport

Depozitat ne Paypal – per te depozituar me Paypal ju lutem kontaktoni me email ne [email protected] , ne Skype Lottosport Online, ne telefon ne 00 355 68 4030006

Western Union – per te depozituar me Paypal ju lutem kontaktoni me email ne [email protected], ne Skype Lottosport Online, ne telefon ne 00 355 68 4030006

Depozita CASH – Per tu njohur mbi proceduren e depozitave CASH ju mund te telefononi tek Sherbimi i Klientit Lottosport ne 00 355 68 4030006