Skedina e Ditës – 9 Gusht

Futboll – Parashikimi i dites – 9 Gusht

Skedina e dites eshte e pergatitur nga specialiste dhe profesioniste duke studiuar ndeshjet dhe koeficientet e kompanive me presitigjioze ne Bote

 

Futboll – Ndeshjet per sot dhe Koeficentet Skedina e Dites

Sporti Vendasit Miqte Zgjedhja Koeficent
Futboll Spartaks vs Suduva 2 2.85
Futboll RB Leipzig vs U Craiova CS 2+\PJ1 2.35
Futboll Hapoel Beer Sheva vs APOEL 1 1.95
Futboll Cork City vs Rosenborg 2 1.80
Koeficenti final 23.51

 

 

Per te gjithe ju qe doni te luani nga kompjuteri juaj apo telefoni celular, Lottosport ofron mundesine e hapjes se llogarive personale.
Per tu njohur me porcedurat klikoni ketu ose ne faqen zyrtare te Lottosport

Tashme eshte e lehte te luash ONLINE ne faqen www.lottosport.com.al, kudo nga nje kompjuter apo telefon celular, mjafton te regjistroheni falas dhe te njiheni me oferten me serioze te basteve Online ne Shqiperi.