Spiderman sherr me policine

Time Square – New York. Nje 25 vjecar i veshur si Spiderman i kerkonte turisteve 10 dollare per nje fotografi. Ky veprim nuk i ka pelqyer 2 punonjesve te policise te cilet i jane afruar per ta pyetur. Ne kete moment 25 vjecari Junior Bishop eshte bere i dhunshem dhe ka sulmuar 2 policet. Dhe policet nuk kane qendruar pasiv por ia kane kthyer me te njejten monedhe 25 vjecarit Bishop. Ky ‘spektakel’ ka grumbulluar shume njerez te cilet kane shkrepur foto dhe e kane filmuar te gjithe skenen. Junior Bishop eshte arrestuar dhe i duhet te paguaje nje kaucion prej 3.500 dollaresh per tu lene i lire pasi mbi te rendon akuza per sulm mbi nje punonjes te policise.